Juventus Turyn zremisował z Romą

Juventus Turyn zremisował z Romą

Szczęsny Wojciech był zmuszony dwukrotnie do wyjęcia piłki z bramki. Zespół Wojciecha Szczęsnego bardzo długo goniła wynik. W drużynie Juventusu FC jest jednak CR7, który jest w stanie zmotywować zawodników do gry. Na koniec Juventus zdołała wywalczyć remis. Pojedynek dwóch mocnych zespołów zakończył się rezultatem 2:2. Juventus przez trzydzieści minut występował w dziesięciu. Czerwony kartonik otrzymał francuski pomocnik Adrien Rabiot.

Kibice mistrza kraju po spotkaniu z Sampdorią Genua mieli nadzieję, że styl ich zespołu polepszył się. Piłkarze Juventusu zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż w zeszłym sezonie. Mecz z zespołem z Rzymu był jednak bardzo trudny. Piłkarze z Rzymu nie mieli w planach podarować punktów zespołowi Starej Damy. W rezultacie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Oba kluby są zadowolone z rezultatu.

Sporo trafień w starciu.

Wojtek Szczęsny zaczął to spotkanie w podstawowej jedenastce. Należy przypomnieć, że Szczęsny był niedawno zawodnikiem drużyny z Rzymu. W niedzielni wieczór polski bramkarz pokazał się z niezwykle poprawnej strony. W paru przypadkach zaliczył efektowne parady. Ronaldo również grał fenomenalnie. Po 30. minutach nasz bramkarz był zmuszony wyciągnąć piłkę z siatki. Wówczas sędzia zdecydował się zarządzić karny rzut dla zespołu gospodarzy.

Do wapna podszedł Vertout Jordan. Piłkarz klubu z Rzymu oddał celny strzał. Nasz bramkarz był bardzo blisko wybronienia tej futbolówki. Ostatecznie wpadła do bramki. Juventus bym zmuszony walczyć o remis. Przed zakończeniem pierwszej odsłony spotkania sympatycy mogli oglądać jeszcze dwa skuteczne strzały. W pierwszej kolejności bramkę zanotował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dostał okazję na strzelenie gola z jedenastu metrów. Sędzia tego pojedynku podyktował karnego po dotknięciu ręką Lorenzo Pellegriniego.

Cristiano Ronaldo nie pomylił się i wpakował futbolówkę do siatki. Piłkarz broniący bramki Rzymian był w tym przypadku bez szans na dobrą obronę. Strzał gracza Juventusu był niezwykle dokładny. Juventus Turyn niezbyt długo cieszył się z remisu. Chwilę później zawodnicy Romy wyprowadzili niezwykle niebezpieczną sytuację. Piłkę do bramki chronionej przez Wojciecha Szczęsnego wstrzelił Veretout. Nie ma wątpliwości, że był to niezwykle emocjonujący mecz. Gracze Juventusu byli zmotywowani, aby zremisować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy