Powraca dziewiąta edycja Top Model!

Powraca dziewiąta edycja Top Model!

Program TVN-u o nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa jak i również znane i lubiane jury, którzy zgromadzają przed ekranem telewizora tysiące widzów. W dodatku można zobaczyć kilka cenionych w świecie mody osób, jak na przykład światowej sławy fotografowie, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism.

Tym razem w szranki staje 14 osób, wśród których znalazły się także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w kolorze złota sędziowie przyznają osobie, której możliwości do stania się modelem lub modelką są największe, w skutek czego taki uczestnik automatycznie wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra to głos internautów, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i od razu przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest główne założenie programu?

Produkcja TVN ma za zadanie dać możliwości rozwoju oraz poznania "od kuchni" świata modelingu, w związku z tym co roku zgłoszenia wysyła spora ilość kandydatów. W odcinkach na uczestników czekają różnorodne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jury jest ocena ich pracy i decyzja o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli i okładka w miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizację aspirujących modeli i dowiedzieć się, który z nich zostanie kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O to miano walczy wielu interesujących modeli i modelek, więc z pewnością warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy