Fantastyczne emocje w doliczonym czasie gry pojedynku z narodową drużyną Anglii! Szymański zdobył bramkę i został okrzyknięty bohaterem piłkarskiej polskiej reprezentacji!

Fantastyczne emocje w doliczonym czasie gry pojedynku z narodową drużyną Anglii! Szymański zdobył bramkę i został okrzyknięty bohaterem piłkarskiej polskiej reprezentacji!

Polska narodowa kadra rozgrywająca mecze na byłym stadionie dziesięciolecia jest niezwykle ciężka do powstrzymania i wiemy o tym od wielu lat. Tracimy bramki na tym obiekcie rzeczywiście naprawdę rzadko i warto przyznać, że duża w tym zasługa kibiców piłki nożnej z naszego kraju. W chwili, gdy Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesła gracze naszego zespołu dostają nadprogramowego zastrzyku energii. Zawodnicy selekcjonera Sousy w rozgrywkach kwalifikacyjnych do mundialu w Katarze prezentują się do tej chwili dobrze, lecz ich dyspozycja jest oddalona od perfekcji. Polskich graczy w wieczór środowy czekał bardzo trudny test, jakim był z pewnością pojedynek z angielskim zespołem. To jak trudnym przeciwnikiem w historii pojedynków naszej kadry narodowej są angielscy reprezentanci ma świadomość tego każdy futbolowy kibic z Polski. Lecz w tym momencie nie można było sobie pozwolić na wahania, ponieważ niesamowicie ważne było zdobycie jak największej ilości oczek.

Reprezentacja piłkarska Polski przed tym starciem była od samego początku skazana na klęskę. Bez wątpienia dobrze rozumieć to, że piłkarze Polski w wielu przypadkach naprawdę bardzo potrafią się zmobilizować na pojedynki ze znacznie potężniejszymi. W tym przypadku było podobnie i należy przyznać to, przez długi czas można było nawet pomyśleć, że polska reprezentacja piłkarska może powalczyć o triumf z angielską reprezentacją. To było niezwykle trudne 90 minut dla zespołu polskiego i z pewnością trzeba ich pochwalić za walkę do ostatnich minut. W momencie, gdy bramkę w 80 minucie strzelił Kane Harry zdawało się, że to może być koniec marzeń o dobrym rezultacie. Narodowa drużyna Polski cały czas poszukiwała możliwości do strzelenia bramki i nie zamierzała odpuścić. Gracz AEK-u z Aten Szymański w dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter ustrzelił gola na wagę wyniku remisowego. Bez najmniejszych wątpliwości była to specjalna chwila w przypadku tego uzdolnionego gracza. W rozrachunku ostatecznym polska kadra narodowa była w stanie wywalczyć rezultat remisowy na warszawskim stadionie w pojedynku z angielską drużyną i dzięki temu nadal ma bardzo duże szanse na kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy