Klęska zespołu narodowego Polski z czeską kadrą w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Klęska zespołu narodowego Polski z czeską kadrą w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

W inauguracyjnym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 narodowa reprezentacja Czech ogrywa reprezentację narodową Polski!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej kadry nie były zbyt udane. Polscy reprezentanci rzecz jasna zdołali wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest wymagana. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była drużyna Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby wygrać.

Nastroje w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fenomenalne, lecz weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach meczu narodowa drużyna Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla sympatyków zgromadzonych na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Gracze czeskiej reprezentacji narodowej wyglądali znacznie lepiej od polskich zawodników od pierwszego gwizdka arbitra i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. W drugiej części tego meczu polska reprezentacja piłkarska grała nieco lepiej, jednak to czescy gracze zdobyli trzecią bramkę. Kuchta był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie tego spotkania. Piłkarze polskiego zespołu udało im się zdobyć tylko jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Trzeba podkreślić to, że ten pojedynek w wykonaniu narodowej kadry Polski był kiepski. Portugalski szkoleniowiec Fernando Santos bez wątpienia nie tak debiut w polskim zespole narodowym. Kadra Polski zmierzy się z czeskim zespołem narodowym w drugim starciu zmagań eliminacyjnych. W tym spotkaniu drużyna Polski musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy