Niewesoły koniec epizodu Brzozowskiego z Eurowizją. Przedstawiona przez Rafała piosenka zbyt słaba na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Niewesoły koniec epizodu Brzozowskiego z Eurowizją. Przedstawiona przez Rafała piosenka zbyt słaba na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Polska na ogół nie zadziwiała widowni podczas turnieju Eurowizji i trzeba być tego świadomym. Przeważnie Polski największym dorobkiem jest kwalifikowanie się do finałowej części konkursu, w którym zajmowaliśmy najdalsze miejsca. Zeszłego roku Eurowizję przełożono, gdyż nadeszła pandemia COVID-19, która załamała nie jedynie Stary Kontynent, lecz również resztę świata. Gwiazdą Polski w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski, który miał podekscytować smakoszy muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Sporo publicystów nie było zachwyconych z wybrania przedstawiciela naszej ojczyzny, lecz finalnie do wymiany nie doszło. Przykro że musieliśmy ponownie żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Brzozowski, który reprezentował nas na Eurowizji nie przekonał do siebie widowni i dlatego właśnie odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu piosenki europejskiej.

Na pewno telewidzowie z Polski są już niezwykle zamroczeni tego rodzaju wynikiem. Bardzo dobrze zdawać sobie sprawę z tego, iż "The Ride" czyli piosenka wykonywana przez Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc mizerna. W tym kawałku nie ma niczego zachwycającego, co mogłoby wprawić w ekscytację europejską widownię. To jest następna edycja turnieju Eurowizji, podczas którego przedstawiciel naszego narodu nie ma możliwości dostać się do fazy finałowej. Bez kłopotu można dostrzec, że od paru lat dobieranie ambasadorów naszego kraju na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom najlepiej. Dobrze więc pokładać wiarę w tym, iż w kolejnym roku Polska będzie mógł wejść do finałowego starcia o triumf w konkursie Eurowizji. W tym przypadku niezwykle kluczowe jest to, by wskazać najbardziej utalentowanego reprezentanta, który potrafić będzie zemocjonować telewidzów europejskich. W sytuacji przeciwnej ponownie nie będziemy w stanie do występu finałowego w konkursie europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy