Szkoleniowiec Sousa Paulo ogłosił na początku tygodnia skład polskiego zespołu na europejskie mistrzostwa! Paru piłkarzy odstrzelonych od polskiego zespołu!

Szkoleniowiec Sousa Paulo ogłosił na początku tygodnia skład polskiego zespołu na europejskie mistrzostwa! Paru piłkarzy odstrzelonych od polskiego zespołu!

O przedstawieniu się na turnieju rangi mistrzowskiej rozmyśla sporo chłopców, których celem życiowym są profesjonalne występy w futbol. Futbol to aktualnie najbardziej znana sportowa dyscyplina w Europie i żadnych wątpliwości nie ma co do tego. Chłopcy od najmłodszych lat walczą o to, aby w przyszłych latach grać mecze na najsławniejszych boiskach światowej piłki nożnej. Należy jednak pamiętać także, iż ścieżka do zostania profesjonalnym graczem nie jest prosta i zmusza do bardzo dużo wyrzeczeń. Chłopaki, którym udało się chociażby z powodu tego wzbudzają niezwykle często zawiść oraz zarazem respekt wśród własnych bliskich. Dwadzieścia cztery zespoły rywalizować będą w Mistrzostwach Europy, które się rozpoczną w połowie następnego miesiąca. To z pewnością oznacza, iż na fanów piłkarskich czekają fantastyczne emocje. Z całą pewnością staniemy się odbiorcami dużej ilości goli oraz meczów piłki nożnej, ponieważ turniej Mistrzostw Europy będzie trwać przez miesiąc. Szkoleniowiec Sousa ogłosił listę piłkarzy na starcia podczas Mistrzostw Europy, i dlatego też w obecnym artykule z kolei chcielibyśmy skoncentrować się na polskiej kadrze.

Przedstawianie listy graczy na dużej rangi zmagania takie jak mundial oraz Mistrzostwa Europy od kilkunastu lat pobudzić potrafi wśród kibiców futbolu a także publicystów sportowych ogromne doznanie w naszym kraju. Się przytrafiały w takich sytuacjach bardzo często, które nie wszystkim podobały się. Bardzo podobnie było w przypadku tych powołań. Szkoleniowiec Paulo Sousa zaprezentował listę piłkarzy i z całą pewnością dużym zdumieniem był brak na liście powołanych Grosickiego Kamila, który przez wiele lat stanowił trzon naszej narodowej kadry. Reprezentant WBA od kilku miesięcy nie gra w futbol często i to jest podstawowym powodem tego, iż selekcjoner Paulo Sousa nie miał ochoty powołać Turbogrosika do grupy zawodników polskiej reprezentacji na europejskie mistrzostwa. Szczerze mówiąc powołaliśmy bardzo drużynę, która powalczyć może o genialny wynik na czempionacie europejskim. Zostaje nam w takim przypadku oczekiwać na inauguracyjny pojedynek Starego Kontynentu mistrzostw, w którym zespół Polski będzie grać ze Słowaków drużyną narodową.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy