Wiele trafień i przegrana Piasta z Gliwic z reprezentantami wicemistrza Polski! Fantastyczne starcie na początku rozgrywek polskiej ligi!

Wiele trafień i przegrana Piasta z Gliwic z reprezentantami wicemistrza Polski! Fantastyczne starcie na początku rozgrywek polskiej ligi!

Sympatycy nożnej piłki otrzymali okazję by śledzić wybitne spotkanie na stadionie gliwickiego Piasta. W niedzielne popołudnie lokalna drużyna gliwickiego Piasta podejmowała na swoim obiekcie piłkarzy wicemistrza PKO Ekstraklasy. Było to bardzo mocne zestawienie jak na otwierającą rundę nowego sezonu polskiej Ekstraklasy i bardzo dobrze wziąć to pod uwagę. Z pewnością każdy wielbiciel futbolu w Polsce mógł być zachwycony z podziwiania takiego spotkania. W trakcie starcia mieliśmy okazję obejrzeć 5 bramek i trzeba rozumieć to, że obie ekipy były naprawdę blisko pełnej puli punktów. W końcowym rozrachunku to piłkarze drużyny wicemistrza Ekstraklasy mogli cieszyć się z premierowego triumfu w nowym sezonie polskich rozgrywek. Reprezentanci gliwickiego Piasta na premierowe zwycięstwo będą musieli czekać co najmniej do drugiej kolejki, gdyż ponieśli porażkę wynikiem 2:3. W przyszłą sobotę ich rywalami będą reprezentanci mieleckiej Stali. Piłkarze selekcjonera Fornalika bez najmniejszych wątpliwości będą mieli chęć odkuć się po utracie punktów w pierwszej kolejce sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy