Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Niedawno, bo 7.03 o 20:00 dokonał się wywiad Oprah z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko stało się niezwykle głośno i do tej pory jest to jeden z czołowych tematów pośród rozmaitych mediów. Po wycofaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 łączony wywiad Harry'ego i Meghan. Podczas telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Oprócz tego, według opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Jednak nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest niezwykle odmienne, w zależności od . Tabloidy brytyjskie informują, iż jeśli tylko Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili ostatecznie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też temat samobójczych myśli Meghan oraz tego, że książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam określił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę ekspertów analizujących w mediach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawniejszy prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając w ten sposób Oprah brak obiektywnego podejścia natomiast Meghan korzystanie z bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także Meghan został pokazany w wieczorem w TVN24. Wówczas rozmowę tą obserwowało średnio w przybliżeniu milion widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Biorąc pod uwagę niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bez wątpliwości można stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością nieustannie komentowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy